כתובת: א.ת מצפה ספיר - הגרניט 1 צור יגאל/כוכב יאיר | טלפון: 09-7499000

פיצוחי מורנו

כבר למעלה מדור (25 שנה) שאנו זוכים לשת"פ עם משפחת סולימה. בזכות האיכות...המגוון...המחירים...והכי חשוב שרות איכותי, קשוב, אנושי, בגובה העיניים ומציאת פתרונות כמעט לכל עניין ובקשה

בברכה: איציק מורנו


בר בריא

כיצרנים של חטיפי בריאות מפירות ואגוזים, איכות חומרי הגלם הוא הדבר החשוב לנו ביותר. לכן אנו אוהבים לעבוד עם סולימה, כבר 15 שנים. חברה של אנשים שתמיד אפשר לסמוך עליהם, שמספקת את חומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר. עם שירות אמין מהיר ואדיב ותמיד עם חיוך.


א.ע צנובר

אנחנו חברת א.ע צנובר בע"מ עובדים עם חברת סולימה סחר בינלאומי בע"מ במשך שנים רבות. ברצוני לציין את שביעות רצוננו משיתוף פעולה איתכם, במיוחד ממקצועיות, אמינות, שירות מהיר ויעיל. מייחלים להמשך שיתוף פעולה מוצלח ופורה לעוד שנים רבות.

בברכה: אתי מלמד


 מאפה הבלקן

אנו שמחים שאתם חלק ממשפחת מאפה הבלקן. תודה על הזמינות שלכם בטלפון! תודה שאתם קשובים לצרכים שלנו! תודה על העמידות בזמני האספקה! תודה על היותכם תמיד בשבילנו! יישר כוח!

בברכה: יצחק ישראלי, סמנכ"ל


תבליני נתנאל

חברת תבליני נתנאל שהיא כבר דור שלישי למפשחת מרקוביץ זוכה לשיתוף פעולה פורה ומוצלח עם משפחת סולימה. הקשר ההדוק והטוב נמשך כבר עשרות שנים בזכות האמינות, האיכות והשירות הנפלא של חברת סולימה סחר. ייש כח!

בברכה: איתי מרקוביץ'